SRR6040A-120M
MFR.Part #
SRR6040A-120M
JLCPCB Part #
C1332000
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.61A 12uH 39.7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS