SRR6038-6R2Y
MFR.Part #
SRR6038-6R2Y
JLCPCB Part #
C2045188
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
2.5A 2.6A 27mΩ 6.2uH ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS