SRR6038-270Y
MFR.Part #
SRR6038-270Y
JLCPCB Part #
C2047493
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
1.2A 1.3A 109mΩ 27uH ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS