SRR6028-471Y
MFR.Part #
SRR6028-471Y
JLCPCB Part #
C2045514
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
2.1Ω 220mA 470uH ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS