SRR6028-330Y
MFR.Part #
SRR6028-330Y
JLCPCB Part #
C2042089
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
155mΩ 33uH 920mA ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS