SRR6028-102Y
MFR.Part #
SRR6028-102Y
JLCPCB Part #
C3220828
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
150mA 170mA 1mH 4.5Ω ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS