SRR6028-101Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR6028-101Y
JLCPCB Part #
C2042607
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
100uH 500mΩ 550mA ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS