SRR5028-681Y
MFR.Part #
SRR5028-681Y
JLCPCB Part #
C2051064
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
130mA 140mA 4.3Ω 680uH ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS