SRR5028-5R3Y
MFR.Part #
SRR5028-5R3Y
JLCPCB Part #
C2047570
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.9A 2.3A 40mΩ 5.3uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS