SRR5028-560Y
MFR.Part #
SRR5028-560Y
JLCPCB Part #
C2046174
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
300mΩ 56uH 600mA 720mA ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS