SRR5028-471Y
MFR.Part #
SRR5028-471Y
JLCPCB Part #
C2042756
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
2.5Ω 230mA 300mA 470uH ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS