SRR5028-221Y
MFR.Part #
SRR5028-221Y
JLCPCB Part #
C3221532
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.25Ω 220uH 300mA 300mA ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS