SRR5028-151Y
MFR.Part #
SRR5028-151Y
JLCPCB Part #
C2043754
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
150uH 330mA 350mA 900mΩ ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS