SRR5028-120Y
MFR.Part #
SRR5028-120Y
JLCPCB Part #
C7084574
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.25A 1.46A 12uH 80mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS