SRR5018-3R9Y
MFR.Part #
SRR5018-3R9Y
JLCPCB Part #
C1331979
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
2.1A 2A 3.9uH 55mΩ ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS