SRR5018-330Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR5018-330Y
JLCPCB Part #
C6235111
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
33uH 350mΩ 650mA 700mA ±30% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS