SRR5018-180Y
MFR.Part #
SRR5018-180Y
JLCPCB Part #
C7320598
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
18uH 1A 210mΩ 900mA ±30% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS