SRR5018-150Y
MFR.Part #
SRR5018-150Y
JLCPCB Part #
C3224267
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.1A 15uH 190mΩ 950mA ±30% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS