SRR5018-120Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR5018-120Y
JLCPCB Part #
C5760273
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.15A 12uH 160mΩ 1A ±30% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS