SRR4828A-4R7Y
MFR.Part #
SRR4828A-4R7Y
JLCPCB Part #
C1329646
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.6A 1.6A 4.7uH 41.4mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS