SRR4828A-330M
MFR.Part #
SRR4828A-330M
JLCPCB Part #
C2045029
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
208.2mΩ 33uH 600mA 600mA AEC-Q200 ±20% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS