SRR4828A-1R8Y
MFR.Part #
SRR4828A-1R8Y
JLCPCB Part #
C2046361
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.8uH 2.5A 2.5A 22.7mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS