SRR4818A-5R6Y
MFR.Part #
SRR4818A-5R6Y
JLCPCB Part #
C2045120
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.35A 1.35A 5.6uH 74.3mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS