SRR4818A-4R7Y
MFR.Part #
SRR4818A-4R7Y
JLCPCB Part #
C1330941
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.5A 1.5A 4.7uH 59.4mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS