SRR4818A-3R9Y
MFR.Part #
SRR4818A-3R9Y
JLCPCB Part #
C2045007
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.9A 1.9A 3.9uH 54.5mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS