SRR4818A-220M
MFR.Part #
SRR4818A-220M
JLCPCB Part #
C2042320
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
22uH 280.3mΩ 720mA 720mA AEC-Q200 ±20% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS