SRR4818A-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR4818A-100M
JLCPCB Part #
C2046572
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.05A 1.05A 109.8mΩ 10uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS