SRR4528A-5R6Y
MFR.Part #
SRR4528A-5R6Y
JLCPCB Part #
C1331407
Package
SMD,5x5mm
Description
1.49A 34.9mΩ 5.6uH AEC-Q200 ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS