SRR4528A-220M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR4528A-220M
JLCPCB Part #
C2047628
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1A 138mΩ 22uH 720mA AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS