SRR4028-8R2Y
MFR.Part #
SRR4028-8R2Y
JLCPCB Part #
C1329961
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.05A 1.25A 100mΩ 8.2uH ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS