SRR4028-3R3Y
MFR.Part #
SRR4028-3R3Y
JLCPCB Part #
C1329654
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.65A 2.15A 3.3uH 35mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS