SRR4028-181Y
MFR.Part #
SRR4028-181Y
JLCPCB Part #
C2044912
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
180uH 1Ω 230mA ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS