SRR4028-151Y
MFR.Part #
SRR4028-151Y
JLCPCB Part #
C1329559
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
150uH 260mA 860mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS