SRR4018-2R7Y
MFR.Part #
SRR4018-2R7Y
JLCPCB Part #
C6496191
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.95A 2.7uH 60mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS