SRR4018-1R0Y
MFR.Part #
SRR4018-1R0Y
JLCPCB Part #
C2046747
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1uH 2.6A 35mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS