SRR4018-180Y
MFR.Part #
SRR4018-180Y
JLCPCB Part #
C1518016
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
18uH 280mΩ 750mA 920mA ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS