SRR4018-121Y
MFR.Part #
SRR4018-121Y
JLCPCB Part #
C2051046
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.95Ω 120uH 280mA 330mA ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS