SRR4018-100Y
MFR.Part #
SRR4018-100Y
JLCPCB Part #
C1329535
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
10uH 150mΩ 1A ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS