SRR4011-3R3YL
MFR.Part #
SRR4011-3R3YL
JLCPCB Part #
C2042476
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.4A 1.6A 110mΩ 3.3uH ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS