SRR4011-151YL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR4011-151YL
JLCPCB Part #
C2050732
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
150uH 220mA 3.8Ω ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS