SRR3818A-4R7Y
MFR.Part #
SRR3818A-4R7Y
JLCPCB Part #
C2045078
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.5A 1.9A 4.7uH 90mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS