SRR3818A-2R7Y
MFR.Part #
SRR3818A-2R7Y
JLCPCB Part #
C2045012
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.3A 2.7uH 49.5mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS