SRR3818A-1R0Y
MFR.Part #
SRR3818A-1R0Y
JLCPCB Part #
C5926082
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1uH 2.1A 37mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS