SRR3818A-150M
MFR.Part #
SRR3818A-150M
JLCPCB Part #
C2045035
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.05A 15uH 260mΩ 800mA AEC-Q200 ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS