SRR3818A-101M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR3818A-101M
JLCPCB Part #
C2045032
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
100uH 2.04Ω 200mA 200mA AEC-Q200 ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS