SRR3011-4R7YL
MFR.Part #
SRR3011-4R7YL
JLCPCB Part #
C1329809
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
125mΩ 4.7uH 750mA 900mA ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS