SRR1806-102M
MFR.Part #
SRR1806-102M
JLCPCB Part #
C2042987
Package
SMD,14x18.3mm
Description
1mH 2.16Ω 450mA 900mA ±20% SMD,14x18.3mm Power Inductors ROHS