SRR1280A-560M
MFR.Part #
SRR1280A-560M
JLCPCB Part #
C1518032
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100mΩ 2.5A 56uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS