SRR1280A-4R7Y
MFR.Part #
SRR1280A-4R7Y
JLCPCB Part #
C2047451
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15.5mΩ 4.7uH 8.2A 8.8A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS