SRR1280A-330M
MFR.Part #
SRR1280A-330M
JLCPCB Part #
C6391818
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
3.3A 3.5A 33uH 57mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS